САМ СА

Долгогодишно искуство со завеси
обработка, кроење, шиење по димензии за вашиот дом

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ЗАВЕСИ

Постоиме од 1991 година на пазарот во Македонија.
Во нашиот продажен салон може да се снабдите со најновиот тренд на:

Description of the image

Завеси

Создадени со квалитетни материјали и претходно кроење, нашите завеси се лесни за одржување и се прилагодени според вашите потреби, за да го носите перфектниот стил во вашиот дом.

Description of the image

Детски завеси

Нашите детски завеси ги претвора собите во магични светови за вашите мали авантуристи, со игриви дизајни и колорит што го зајакнуваат детското вообичување.

Description of the image

Декоративни драпер завеси

Со богати текстури и прекрасни детали, нашите декоративни драпер завеси се одличен избор за оние кои бараат стилско дополнување на интериорот, обезбедувајќи го завршниот замав за вашата просторија.

Description of the image

Зебра завеси (ден и ноќ)

Со комбинација на проѕирни и блокирачки прегради, нашите зебра завеси се прекрасен избор за декорирање на вашите прозорци, обезбедувајќи функционалност и стил во исто време.

Description of the image

Вариолајт завеси

Идеални за креирање на атмосфера на спокој и удобност, обезбедувајќи ви интимност и елеганција во секоја соба.

Description of the image

Корнизи во различни димензии

Со разнообразни стилови, материјали и финиши, нашите корнизи го одразуваат вашиот вкус и ги придонесуваат на завршниот изглед на секоја просторија. Ние сме вашето решение за стилски и функционални корнизи.

ЛЕСНО ОДДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ

Перење дозволено на 30 степени без центрифуга.

ЛЕСНО ОДДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ

Дел од нашите производи

Мал дел од нашата понуда на завеси и корнизи

  • СИТЕ
  • ЗАВЕСИ
  • ДЕТСКИ ЗАВЕСИ
  • ДРАПЕР ЗАВЕСИ
  • ЗЕБРА ЗАВЕСИ
  • КОРНИЗИ

ВИДИ ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА ЗАВЕСИ

ПОВЕЌЕ ЗАВЕСИ

Контакт

Адреса:

112 Чаирска 1000 Скопје (Женски пазар)
Република Северна Македонија

Телефон:

+389 2 3113 812

Loading
Your message has been sent. Thank you!